Zjednodušte si práci a ušetřete čas na úkoly, které jsou opravdu důležité. Je to tak jednoduché.

Nezávazná poptávka
WISart je cenově dostupný

WISart je cenově dostupný informační systém vhodný pro drobné a střední podnikatele nebo OSVČ, servisní organizace, opravny, kamenné prodejny, e-shopy a podobné podnikatelské subjekty.
WISart je jednoduchý  a přehledný

WISart je jednoduchý a přehledný, ideální pro méně technicky zdatné uživatele - žádné zbytečné funkce navíc. Navíc systém běží na našich serverech, odpadne Vám jakákoliv starost o provoz, hardware a jeho servis.
WISart funguje na bázi modulárního systému

WISart funguje na bázi modulárního systému, který zastřeší většinu Vašich podnikových činností a procesů. Pokud si nevyberete z našich 9 modulů, tak upravíme specializované funkcionality přímo na míru.

Přesvědčte se jak je náš sytém jednoduchý.Není nic snažšího, než si vyzkoušet na vlastní kůži jak systém funguje. Připravili jsme pro Vás demoverzi, přístupové jméno je demo, o heslo si zažádejte v sekci nezávazná poptávka.Nezávazná poptávka


Zařaďte se mezi spokojené klienty


Elektro Pečky

"Rozšíření sytému WISart o novou funkci bylo opravdu jednoduché."

Frantiček Dvořáček Elektro Pečky


Více...

G-HELP Z.Ú.


"Administrativu za nás řeší WISart, my se můžeme více věnovat klientům."

Bc. Vendulka Harapesová - G-Help


Více...

Autodoprava Jan Starý

"Díky systému WISart máme konečně pořádek ve skladech."

Autodoprava - Jan Starý

Více...

WISart patří mezi cenově nejdostupnější systémy na českém trhuSystém je navržen modulárně, což umožňuje kombinovat moduly dle Vašeho přání a konkrétních potřeb Vaší společnosti. Platíte jen za to, co opravdu využíváte!


Sytém WISart se neustále vyvíjí, inovuje a vylepšuje. Plně automatický upgrade je samozřejmostí. Jako bonus si zdarma stáhněte/zalogujte jednoduchou EET pokladnu, která je v chystaném designu.

Chcete si zjednodušit práci a ušetřit čas na úkoly, které jsou opravdu důležité? WISart jakožto jednoduchý a cenově dostupný firemní informační systém představuje ideální řešení.


Nezávazná poptávka