Kontaktujte nás 251 511 827 nebo 322 312 832

Jsme připraveni na EET (light verze ZDARMA)

WISíte na síti? WISte s WISartem

Bez počítače, tabletu a zejména bez mobilního telefonu neuděláte ani krok. Jste neustále v pohybu, na cestách, mimo pracoviště a bez neomezeného datového tarifu si nedokážete svůj život a práci představit. Nosíte s sebou také informace o svých zákaznících? O úkolech, které máte naplánovány, o objednávkách zákazníků nebo o zboží a materiálu na skladě? S WISartem budete mít všechny informace vždy s sebou, ve svém chytrém zařízení.

Informační systém WISart běží výhradně on-line v internetovém prohlížeči a Vaše data jsou ukládána na našich serverech, vystačíte si tedy s jakýmkoliv zařízením, které má přístup na internet, a nepotřebujete žádné speciální úložiště nebo vzdálené přístupy.

Jak to tedy funguje? Pod svým přihlašovacím jménem se přihlásíte do systému skrze běžně používaný prohlížeč a vše spravujete z druhého konce republiky nebo i druhého konce světa, jako byste byli ve vlastní kanceláři. Po provedení prací vystavíte zákazníkovi na místě fakturu, vytisknete ji nebo mu ji odešlete e-mailem přímo ze systému, ukončíte zakázku a máte hotovo. Pak už jen čekáte na platbu, která se v případě správně zadaných platebních údajů, automaticky spáruje s fakturou a máte hotovo!