Představení modulů

Firemní informační systém WISart je vhodný pro drobné a střední podnikatele nebo OSVČ, servisní organizace, opravny, kamenné prodejny, e-shopy a podobné podnikatelské subjekty. WISart funguje na bázi modulárního systému, který zastřeší většinu Vašich podnikových činností a procesů.

 

 adresář

Adresář

Adresář kontaktů

Adresář je propojen všemi moduly a eviduje veškeré Vaše kontakty se všemi potřebnými údaji. Adresář používá napojení na systém ARES.

zakázky

Zakázky

Evidence zakázek

Modul přehledně eviduje kompletní cestu zakázky Vaší firmou, od zadání zakázky přes realizaci až po ukončení, a to formou stavů a odlišných barevných zobrazení.

sklad

Sklady

Skladové hospodářství

Skladové karty zaznamenávají stavy produktů, zásob a pohyby na pobočkových skladech i na osobních skladech zaměstnanců.

pokladna

Prodejny

Pokladní modul

Modul umožňuje vystavovat prodejní doklady odkudkoliv. Lze spravovat více prodejen, jejich pokladny a prodejní sklady. Pokladní modul podporuje EET.

helpdesk

Helpdesk

Helpdesk a plánování práce

Přehledná evidence komunikace s klientem a správa pracovních úkolů formou barevně odlišených tiketů. Úkoly je možné přiřadit konkrétním pracovníkům a naplánovat pomocí plánovacího kalendáře.

výkazy práce

Výkazy

Výkazy práce

Modul pro přehlednou evidenci pracovní doby, splněných pracovních úkolů, dovolených, přesčasů a náhradního volna jednotlivých zaměstnanců s měsíčními výstupy pracovní docházky ve formátu PDF.

eshop

E-shop

E-shop modul

Propojuje e-shop se skladovým hospodářstvím a zobrazuje aktuální dostupnost produktů v e-shopu.

fakturace

Fakturace

Automatická/ruční fakturace

Modul umožňuje automatickou nebo ruční fakturace, automatické a ruční párování plateb či generování smluv. Přehledné zobrazení vystavených faktur, přijatých plateb a rychlý souhrn dlužníků. Data je možné exportovat do formátu csv nebo systému Money.

zálohování

Backup

Pravidelné zálohování

Pravidelné zálohování uložených příloh, ostatní data jsou zálohována automaticky v každém modulu.


Přesvědčte se jak je náš systém jednoduchý

Není nic snažšího, než si vyzkoušet na vlastní kůži jak systém funguje. Připravili jsme pro Vás demoverzi, přístupové jméno je demo, o heslo si zažádejte v sekci nezávazná poptávka.Nezávazná poptávkaInformační systém WISart využívá mnoha výhod moderních technologií. Jednou z velkých předností systému je možnost individuálních úprav a rozšiřování funkcí. Víme, že každý subjekt má svá vlastní specifika, pro která není vždy možné najít a využít obecná řešení, a jsou vyžadovány specializované funkcionality přímo na míru. Proto je možno vyrobit novou či upravit stávající funkčnost na míru Vašim potřebám a tím zajistit odpovídající efektivitu při využívání informačního systému.

Kontaktujte nás pro více informací o cenách a možnostech využití či rozšíření informačního systému WISart.


Nezávazná poptávka